צמיגים לרכב ואופנוע

צמיגים לרכב – חשיבותם של הצמיגים הממותגים

צמיגים לרכב – חשיבותם של הצמיגים הממותגים

כיצד ניתן לשמור על הרכב באופן יעיל יותר מפני תאונות? האם יש דרך למזער מצבים אובדן שליטה ברכב? האם ישנן שיטות לצמצם מצבים\ של בלאי מהיר גם מבלי לבזבז זמן רב במוסכים ובשדרוגים יקרי ערך?

צמיגים לרכב, יכולים לעשות כל זאת ויותר לשמירה על אורך חיי הרכב, בטיחות הנסיעה וחווית הנהיגה, צמיג שאינו איכות ו/או כזה שאינו מטופל היטב עשוי לא רק לפגום באיכות הנסיעה ובלאי הרכב, אלא גם בבטיחות הנוסעים בו ובמקביל אליו.

בשונה ממוצרים רבים אחרים בעולם הצרכנות, תחום הרכבים והמכניקה הוא תחום מורכב ועדין במיוחד הדורש דיוק והקפדה. צמיגים לרכב ממותגים מומלצים במיוחד עקב ההשקעה הרבה בייצור ובחומרים העמידים שלהם, היציבות והחיכוך על הכביש ומידת ההתחממות שלהם בעת נהיגה מהירה ועצירות פתאומיות, ובאופן כללי, היכולת והעמידות שלהם, בעת נהיגה שגרתית ותקלות בלתי צפויות. 

איפה כדאי לרכוש צמיגים לרכב?

mnhdho לרכב, יש לרכוש אך ורק במוסך מורשה, כמו כל רכיבי הרכב האחרים. מוסכים מורשים יעניקו לכם אחריות על הצמיגים הממותגים וישווקו אך ורק צמיגיים ממותגים מקוריים שיבטיחו אתכם במהלך הנסיעה למן היציאה מן החניה ועד לחזרה אליה. רכישת צמיגים במקומות שאינם מורשים עשויה לסכן אתכם ובמקרה הפחות גרוע לגרום לבלאי מהיר בצמיגים שבמקרים רבים התגלו כלא איכותיים ו/או בטיחותיים. רבים נוהגים לחסוך ולרכוש ולצרוך שירותים במוסכים שאינם מוסכים מורשים ומתחרטים על כך כבר בימים הראשונים.

 זאת ועוד, פרט שחשוב לדעת: קיימים מוסכים מורשים לא מעטים העובדים עם חברות ביטוח ומתוקף כך מעניקים מחירים מוזלים על השירותים והמוצרים במוסך, זהו פרט שחשוב לבדוק לפני שאתם נוסעים לקנות עוד גל גל רזרבי או להחליף את הגלגלים הקיימים.

האם ניתן לרכוש כל סוג של צמיג לכל סוגי הרכב?

לא. לכל סוג של רכב יש הוראות יצרן והוראות בטיחות לסוג והמידה המדויקת של הצמיג. לכן, קיימים כמה סוגים של מותגי צמיגים המגיעים במידות שונות ובדגמים שונים. מוסך מורשה המטפל ברכבים מהסוג שלכם ידע להתאים צמיגים לרכב שלכם בין אם זה רכב פרטי או אפילו צמיגים לטרקטורון. איש השירות יתאים את המידה וסוג הצמיד הדרוש לכם, מעבר למכירת הצמיג הממותג.

התאמת צמיגים לאופנועים

כמובן, שצמיג של רכב פרטי לא יתאים לאופנוע. צמיג לאופנוע, יש להתאים במוסך מורשה המטפל באופנועים, מאחר שלאופנועים יציבות ברמה נמוכה הרבה יותר מזו של הרכב סוג הצמיג חייב להיות רחב יותר ובעל רמת חיכוך גבוהה יותר עם הכביש בשל סכנת ההחלקה שלו גם בעת נסיעה רגילה ושגרתית לחלוטין על כביש ישר מפאת התנועות החדות בזמן הנהיגה והדרישה ומהירות שחיקת הצמיגים, עקב הלחץ הגבוה המופעל עליהם, בשונה מרכבים ארבע גלגליים.

זכרו, צמיגים ממותגים הכרחיים לפעילות תקינה ובטוחה של כלי הרכב. עדיף לשלם קצת יותר עכשיו,

צמיג פלוס

צמיגים לרכב – חשיבותם של הצמיגים הממותגים מאשר לשלם הרבה יותר במחיר הבריאות והחיים אחר כך.

באדיבות חברת צמיג פלוס המותג המוביל לשיווק צמיגים בישראל.