מיגון לרכב

אין רכב שאי אפשר לפרוץ אבל….

יש רכב שקשה יותר לפרוץ אלי

הרכב שלנו, הוא בין הפריטים היקרים לנו ביותר, לפחות לחלק גדול מהאוכלוסיה. לפעמים יותר
מיגון חכם לרכבמהמשפחה שלנו, פרט שרבים מוכנים להודות בו. נושא פריצת הרכבים הוא נושא כאוב שהפך למכת מדינה וממשיך לעשות גלים ואפילו צונאמי של גניבות, חבלות, התפרצויות ונזקים שעולות לבעלי הרכב ביוקר, מבחינה נפשית והן מבחינה כלכלית.

גם בתחום מיגון הבית וגם בתחום מיגון הרכב, אין דלת או חלון שלא ניתן לפרוץ אבל בהחלט ניתן לעקב את הפורץ ולהקשות על עבודת הפריצה.

פורץ שמבחין כי הפריצה דורשת ממנו זמן רב מידי יוותר בדרך כלל על הפריצה ויעבור לרכב הבא, מאחר שבמיוחד בתחום פריצת הרכבים, הוא חשוף לכל גם בשעת לילה מאוחרת ואלמנט הזמן הוא אלמנט קריטי ומלחיץ-ככל שתשקיע במיגון הרכב כך סיכויי הפריצה והנזק יקטנו.

מותק המפתחות נתקעו – חשיבות מנעולן אמין לפריצת הרכב

המכוניות נתקעו בתוך הרכב, ולא משנה כמה אתם נלחמים בהם או דווקא מתחננים על נפשותיכם, אין כל מציאת מנעולן אמיןסימן לתזוזה מכיוון המפתח.  מנעולן מקצועי יוכל לפרוץ את דלת הרכב תוך דקות ספורות ולהחליף את הצילינדר והמפתחות. חשוב מאוד לבחור מנעולן אמין במיוחד בכל הקשור לתחום כמו פריצת רכבים. פורץ רכבים שאינו מקצועי, עשוי להזיק למנעולים ואף להיתפס במעשי נוכלות. לא פעם נלכדו מנעולנים שרלטנים שהתגלו כפורצי רכבים לכל דבר שניצלו את אמונם של בעלי הרכב ופרצו לרכב לאחר הפריצה החוקית. העדיפו להיעזר מבעוד מועד בהמלצות על מנעולנים או פורץ רכבים עוד לפני שהתעורר הצורך בשירות כזה כדי להימנע מעשיית פעולות מתוך לחץ של זמן ובהילות.

מערכת אזעקה רועשת או שקטה ? מה מומלץ יותר מבחינת המיגון

מערכת אזעקה שקטה, טובה ויעילה במיוחד, במקרה בו מערכת האזעקה מחוברת למוקד אבטחה קרוב גם מערכת אזעקה טובה ולא רק מנעולאו כזאת בעל מאבטחים המבצעים פטרולים. במקרה זה אזעקה שקטה כאמצעי מיגון לרכב תהיה אפקטיבית במיוחד,  אחרת רצוי להעזר באזעקה שקטה ורגישה במיוחד אשר עם הפעלתה תחוש בכל ניסיון פתיחה או פריצה ותרעיש את השכונה,  פורצים גם המקצועיים שבהם אינם לוקחים סיכון ומעדיפים להתרחק ממקורות ומקומות של אזעקות רועשות כאלה. מצד שני מערכות אזעקה כאלה יופעלו גם במקרים בהם חתול קפץ על מכסה המנוע או כדור טועה של ילדים לכן חשוב לשקול גם את האפשרות הזאת כאשר את בוחרים מערכת אזעקה מהסוג הזה.

מערכות נעילת רכב – השכלולים האחרונים בטכנולוגיית המיגון

מערכות נעילת הרכב, משתכללות ומתפתחות ומביאות חידושים טכנולוגיים מתקדמים במיוחד בתחום מיגון הרכבים בפני גניבה. אפשרויות נעילה ואפשרויות נעילה באמצעות קוד פוצחו וניתנים לפיצוח גם על ידי הפורצים הפחות מקצועיים. כיום ניתן למצוא מערכות מיגון לרכב המאפשרות את שחרור האימבולייזר באמצעות טבעית אצבע, המקשה מאוד על אפשרות פריצת הרכב. זוהי אופציה לא זולה, אך כזאת, שברוב המקרים תגרום לגנב לוותר ולעבור לרכב הבא.מדריכים מתחום מיגון הרכב ופריצת רכבים:


מנעולן המתמחה עם פריצת רכבים – על מי אפשר לסמוך?

החלטנו לצאת לטיול ולאחר נסיעה ארוכה הגענו ליעד המבוקש, יצאנו מהרכב, הוצאנו את כל הציוד מהרכב ופתאום גילינו כי הילד נשאר נעול בפנים. אז מה עושים? איך נצליח לצאת מהסבך אליו נקלענו?

למדריך המלא